Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

 به هر نوع  از بازاریابی محصولات و خدمات که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود دیجیتال مارکتینگ می گویند.

در گذشته رقابت در بازار خیلی کمتر از امروز بود. یک محصول توسط شرکت‌های محدودی تولید و در مورد خدمات هم صدق می‌کرد. به همین دلیل مشتریان گزینه‌های زیادی نداشتند و از سر ناچاری از آن‌ها خرید می‌کردند.

ولی در دنیای دیجیتال حاضر ممکن است یک نوع محصول یا خدمات توسط چندین مجموعه به صورت همزمان ارائه شوند! برای همین مشتریان در مورد محصول و خدمات خود تحقیق کرده و اطلاعات به دست آورده را با یکدیگر مقایسه می کنند. مثلاً: کدام محصول ارزان‌تر است؟ خدمات پس از فروش کدام شرکت بهتر است؟ یا حتی سایت کدام شرکت جذاب و کاربردی‌تر است! دقیقاً همینجاست که نقش دیجیتال مارکتینگ مشخص می‌شود!

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه پررنگ تر و اکتساب سهم بیشتری از بازار به تکنولوژی های نوین روی آورده اند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر دیجیتال حاضر است.

دیجیتال مارکتینگ با بکارگیری تکنولوژی های روز در راستای دستیابی به جدیدترین شیوه های تعامل با مشتریان و با کمترین هزینه امکان فروش هرچه بیشتر محصولات و خدمات را فراهم می‌آورد.

به کمک دیجیتال مارکتینگ و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد از این رو استفاده از دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت در دنیای امروز تبدیل گردیده است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

    دیدگاه خود را درج کنید

    Your email address will not be published.*

    16 − پنج =