Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟ 

تولید محتوا ، یعنی خلق متن‌ها، تصاویر، ویدئوها، صدا و پیام‌هایی که قرار است با یک سری آدم ارتباط برقرار کنند. تولیدکننده محتوا می‌تواند دستی در انواع محتوا داشته باشد (مثلاً گرافیست باشد، پادکست ضبط کند یا مقاله بنویسد)، یا نه فقط در یکی دو مورد حرفه‌ای باشد. اما دقت کنید که معمولاً تسلط به محتوای متنی و مسلط بودن به یکی دو تا نرم افزار ویرایش عکس مثل فتوشاپ از ضروریات است. محتوا، انواع مختلفی دارد: متنی، گرافیکی، ویدئویی، تصویری و صوتی.

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوای با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

تولید محتوا

داشتن ایده برای تولید محتوا

اولین قدم ایجاد ایده است . شما اول باید موضوع وب سایت و مقالات خود را تعیین کرده و بعد براساس آنها شروع به تولید ایده و یک موضوع جدید کنید. یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین موضوع را انتخاب کنید.  یکی از دلایل فنی که شما به تولید محتوا میپردازید، به کار بردن کلمات کلیدی داخل وبسایت خود میباشد. لیست کلمات کلیدی که میخواهید برروی آنها برنامه ریزی کنید را بنویسید و شروع به نوشتن کنید.برای اینکار میتوانید از ابزارهای سئو برای تولید محتوا استفاده کرده و کلمات و عبارت مرتبط که بیشترین جستجو را دارند را بیابید (گوگل ترندز)

محتوا پادشاه است

(محتوا پادشاه است) عبارتی است که به بیل گیتس منصوب شده و برای کارشناسان تولید محتوا یک درد سر بزرگ شده است! مقصود از پادشاه در این عبارت حرفه ای بودن و تاکید بر اهمیت محتواست، اما متاسفانه برخی با درک نادرست از این مفهوم، پادشاهی را به گدایی کشانده اند.

تولید محتوا

محتوا عامل اصلی ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو، پل ارتباطی مدیران وب سایت و شبکه های اجتماعی با مخاطب و تعیین کننده سطح توانمندی و دانش منتشر کننده آن است. متاسفانه در سال های اخیر برخی با تولید و انتشار محتواهای فاقد ارزش و بار معنایی پادشاه را به بند کشیده اند.

تولید محتوای وبسایت خود را به ما بسپارید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.    دیدگاه خود را درج کنید

    Your email address will not be published.*

    پنج × چهار =